У центрі столиці затримали двох іноземців за публічну демонстрацію нацистської символіки

Кримінал 11:22, 8.07.2025
 Поділитися

Поділитися в

Один із них — 27-річний чоловік — розгорнув прапор зі свастикою, а його 25-річний товариш був у футболці з аналогічною символікою.

Під час обшуку вилучили одяг, прапор і нарукавний шеврон із забороненою нацистською символікою.

Обом чоловікам загрожує до 5 років позбавлення волі.

Нагору