Поліцейські затримали чоловіка, який обікрав медзаклад у Києві
Кримінал 10:09, 25.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зловмисник зайшов до госпіталю, піднявся на пʼятий поверх, де з підсобного приміщення поцупив техніку.
Затриманий – це 52-річний місцевий мешканець, якому поліцейські повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України.
За крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.