Поліцейські затримали чоловіка, який обікрав медзаклад у Києві

Кримінал 10:09, 25.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисник зайшов до госпіталю, піднявся на пʼятий поверх, де з підсобного приміщення поцупив техніку.

Затриманий – це 52-річний місцевий мешканець, якому поліцейські повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України.

За крадіжку, вчинену в умовах воєнного стану, чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.

Нагору