Вихід №8 на станції метро «Святошин» знову відкрито після атаки рф

Транспорт 09:49, 24.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Після обстрілу 23 червня відкрили вихід до Чорнобаївської площі. Через пошкодження ліфт біля станції наразі ремонтують.

Громадський транспорт уже курсує у звичному режимі.

Нагору