Демонтаж незаконних споруд: що знесли у Києві за тиждень 2-8 червня
Благоустрій 13:16, 10.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У перший тиждень літа 2-8 червня комунальне підприємство “Київблагоустрій” активно звільняло столицю від незаконних конструкцій та споруд. Про це повідомило “Київдемонтаж”.
За тиждень прибрали:
- Холодильники з морозивом: вони були встановлені в неналежних місцях.
Фото: “Київблагоустрій”
- Ворота у Шевченківському районі: тепер територія відкрита для всіх бажаючих, що покращує доступ до громадських просторів.
- Незаконна добудова балкона у Дарницькому районі: конструкцію знесли ще на етапі створення.
Фото: “Київблагоустрій”
- Торговельний павільйон в Деснянському районі: під час підйому він буквально розвалився навпіл. Його зовнішній стан, як зазначили в “Київдемонтажі”, не викликав здивування щодо такого розвитку подій.
