Демонтаж незаконних споруд: що знесли у Києві за тиждень 2-8 червня

Благоустрій 13:16, 10.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

У перший тиждень літа 2-8 червня комунальне підприємство “Київблагоустрій” активно звільняло столицю від незаконних конструкцій та споруд. Про це повідомило “Київдемонтаж”.

За тиждень прибрали:

  • Холодильники з морозивом: вони були встановлені в неналежних місцях.
Фото:

Фото: “Київблагоустрій”
  • Ворота у Шевченківському районі: тепер територія відкрита для всіх бажаючих, що покращує доступ до громадських просторів.
  • Незаконна добудова балкона у Дарницькому районі: конструкцію знесли ще на етапі створення.
Фото:

Фото: “Київблагоустрій”
  • Торговельний павільйон в Деснянському районі: під час підйому він буквально розвалився навпіл. Його зовнішній стан, як зазначили в “Київдемонтажі”, не викликав здивування щодо такого розвитку подій.
    Фото:
Нагору