Лівий берег на добу лишається без червоної гілки метро: як курсують поїзди підземки
Поділитися в
Копіювати посилання
Унаслідок масованого обстрілу столиці пошкоджено колії та кабелі на перегоні метрополітену між станціями «Дарниця»-«Лівобережна» червоної лінії метро.
Поїзди рухатимуться лише між станціями «Академмістечко» – «Арсенальна» з інтервалом орієнтовно 6 хвилин.
➡️ Наземна частина станцій «Дніпро» – «Лісова» тимчасово закриті на вхід та вихід.
На місці працюють всі необхідні фахівці, зокрема фахівці з відновлення і ремонту колій та мереж метрополітену. Орієнтовний термін робіт — доба.
До повного відновлення колій для перевезення пасажирів зможуть задіяти лише ті поїзди метро, які перебували на нічному відстої у тупиках підземних станцій.
Про додатковий наземний транспорт та відновлення роботи усієї червоної лінії повідомлять додатково.