Лівий берег на добу лишається без червоної гілки метро: як курсують поїзди підземки 

Війна, Транспорт 05:55, 6.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Унаслідок масованого обстрілу столиці пошкоджено колії та кабелі на перегоні метрополітену між станціями «Дарниця»-«Лівобережна» червоної лінії метро.

 

Поїзди рухатимуться лише між станціями «Академмістечко» – «Арсенальна» з інтервалом орієнтовно 6 хвилин.

 

➡️ Наземна частина станцій «Дніпро» – «Лісова» тимчасово закриті на вхід та вихід.

 

На місці працюють всі необхідні фахівці, зокрема фахівці з відновлення і ремонту колій та мереж метрополітену. Орієнтовний термін робіт — доба.

 

До повного відновлення колій для перевезення пасажирів зможуть задіяти лише ті поїзди метро, які перебували на нічному відстої у тупиках підземних станцій.

 

Про додатковий наземний транспорт та відновлення роботи усієї червоної лінії повідомлять додатково.

 

 

Нагору