Слідчі повідомили про підозру 17-річному юнаку, який пограбував киянку в Голосіївському районі
Поліція 09:20, 1.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
22-річна заявниця повідомила правоохоронцям, що за допомогою сервісу оголошень домовилась з незнайомцем про продаж свого мобільного телефону. Однак після того, як дівчина передала «покупцю» ґаджет для огляду – він втік, не розрахувавшись.
Поліцейські встановили особу порушника. Ним виявився 17-річний мешканець Чернігівщини, який нещодавно приїхав до столиці.

Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 186 ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до десяти років.