У Києві чоловіки відмовились оплачувати рахунок у закладі, бо вони “військові”

Події 14:31, 30.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві троє чоловіків, які представились військовими, відмовилися оплачувати рахунок у ресторані після замовлення алкоголю та дороговартісних закусок з морепродуктами. Власниця закладу обурена та вважає такий вчинок зловживанням статусом захисника.

У столиці стався прикрий інцидент у одному з ресторанів. За словами власниці закладу Наталії Погромської, троє чоловіків, які представились військовими, поїли та випили на суму понад 5 500 гривень, а потім відмовилися платити.

У Києві чоловіки відмовились оплачувати рахунок у закладі, бо вони ''військові''
Нагору