У Києві вручили престижну премію за розвиток національної культури

Влада, Культура 09:44, 29.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Мер Києва Віталій Кличко вручив щорічну Мистецьку премію “Київ” видатним діячам, які роблять значний внесок у розвиток національної культури та її презентацію на світовому рівні.

Ця нагорода вважається другою за престижністю після Шевченківської премії в Україні.

Як зазначив Кличко, важливо, що навіть у такий драматичний для країни час відбуваються мистецькі акції, які об’єднують українців, підтримують та надихають. Він підкреслив, що історія, національні традиції та мистецтво допомагають українському народу вижити й демонструють світові його самобутність, волелюбність та непохитність.

Фото: Віталій Кличко

Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко

Фото: Віталій Кличко

Премія “Київ” вручається у дев’яти номінаціях, що охоплюють різні сфери мистецтва: літературу, кіномистецтво, музичну композицію, театральне, образотворче мистецтво, журналістику, народне декоративне, хореографічне та циркове мистецтво.

Фото: Віталій Кличко

Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко
Нагору