У Києві відбулася традиційна мирна акція-нагадування «Не мовчи, полон вбиває» + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Люди збиралися біля Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка. Вони вкотре нагадують громадськості та владі про полонених і зниклих безвісти.
«Ми дуже сподіваємося, що всі ці дії недаремні. Що ми дійсно робимо все можливе, щоб звільнили полонених. Ми дуже чекаємо, любимо їх, надіємося на їхнє повернення”, — сказала одна із учасниць акції Інна.
