Під час сварки з чоловіком смертельно поранила його ножем – поліцейські Києва затримали підозрювану у тяжкому злочині
Поділитися в
Копіювати посилання
До поліції зателефонувала мешканка Дніпровського району, яка повідомила, що виявила у квартирі труп свого чоловіка.
51-річна заявниця перебувала у стані алкогольного сп’яніння та плуталась у своїх свідченнях. Зокрема, правоохоронцям вдалося встановити, що напередодні ввечері вона разом із чоловіком вживала алкогольні напої, а потім, під час сварки, два рази вдарила його ножем в спину. Втім, викликати швидку вона не поспішала, лягла спати, а на ранок зателефонувала до поліції.
Поліцейські затримали зловмисницю та оголосили їй про підозру за ч. 2 ст. 121 ККУ. Санкція передбачає до 10 років позбавлення волі.