У КМДА повідомили, що чиновники, які влаштували застілля на території “Київводоканалу”, були там на нараді
Влада 19:18, 9.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
“У День жалоби жодного урочистого чи святкового заходу КМДА не проводила. Водночас у цей день тривали наради та службові виїзди.
Зокрема, на цю дату була запланована виїзна робоча нарада на території об’єкта критичної інфраструктури”, – йдеться в офіційній відповіді.