10 травня станцію метро “Майдан Незалежності” закривають на вхід

Транспорт 19:17, 9.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

У суботу, 10 травня, у Києві тимчасово закриють станцію метро “Майдан Незалежності”. В суботу з 5:38 до 12:00 не працюватиме вхід і вихід.

Про це повідомили у пресслужбі метрополітену.

Обмеження діятимуть протягом 6 годин. Причина — перебування в столиці іноземних делегацій та проведення низки урочистих і пам’ятних заходів. Також відбудеться обмеження руху транспорту на центральних вулицях.

Киян попередили — пересадковий вузол між станціями “Майдан Незалежності” та “Хрещатик” буде працювати у звичайному режимі.

Під час оголошення повітряної тривоги станція “Майдан Незалежності” буде відкрита як укриття, вхід не обмежуватимуть.

Нагору