Громада Києва передала захисникам з 72 бригади на найгарячіший напрямок на Донеччині велику партію дронів, – Кличко + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Бійці 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запоріжців зараз перебувають на найгарячішому напрямку на Донбасі. Столиця передала їм 900 FPV-дронів, які модифіковані спеціально під їхній запит.

Раніше цього року Київ вже передавав 72 ОМБр 500 безпілотників у січні та 800 – у березні.
Загалом на оснащення й нагальні потреби бійців цієї бригади столиця з початку року спрямувала 45 млн грн, повідомив мер Києва Віталій Кличко.