На Київщині відновлять ще 11 будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії
Поділитися в
Копіювати посилання
У чотирьох громадах Київської області відбудують ще 11 багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії.
Про це розповів очільник КОВА Микола Калашник.
Мова йде про будинки у Глевахівській, Ірпінській, Дмитрівській та Петрівській громадах.
На відновлення житла з обласного бюджету додатково виділили 135,7 млн грн. Це стало можливим завдяки стабільній економічній ситуації на Київщині та перевиконанню обласного бюджету.
“Надходження до обласного бюджету зросли на 24,5 %. Коштом цих ресурсів ми зможемо забезпечити фінансування та спрямувати ресурс на відновлення”, — зазначив посадовець.
Реалізація цих 11 проєктів поверне домівки понад тисячі жителів регіону.