На Київщині відновлять ще 11 будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії

 Поділитися

Поділитися в

У чотирьох громадах Київської області відбудують ще 11 багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії.

Про це розповів очільник КОВА Микола Калашник.

Мова йде про будинки у Глевахівській, Ірпінській, Дмитрівській та Петрівській громадах.

На відновлення житла з обласного бюджету додатково виділили 135,7 млн грн. Це стало можливим завдяки стабільній економічній ситуації на Київщині та перевиконанню обласного бюджету.

На Київщині відновлять ще 11 будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії

Фото: очільник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник

“Надходження до обласного бюджету зросли на 24,5 %. Коштом цих ресурсів ми зможемо забезпечити фінансування та спрямувати ресурс на відновлення”, — зазначив посадовець.

Реалізація цих 11 проєктів поверне домівки понад тисячі жителів регіону.

На Київщині відновлять ще 11 будинків, пошкоджених внаслідок російської агресії

Фото: очільник Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник
Нагору