Поліцейські затримали 19-річного мешканця Київщини, який у Голосіївському парку робив «закладки» з наркотиками + ФОТО
Кримінал 17:45, 3.05.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час спілкування із правоохоронцями молодик пояснив, що приїхав до столиці з метою заробітку.
Слідчі вилучили у нього 67 фасованих згортків з канабісом. За незаконне зберігання наркотичного засобу з метою збуту ділку загрожує до 8 років ув’язнення.
