У Києві зафіксовали черговий рекорд: квітень став одним із найтепліших за 145 років

Погода 16:45, 2.05.2025
 Поділитися

Поділитися в

Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського повідомила, що за даними спостережень об’єднаної гідрометеорологічної станції середньомісячна температура повітря у Києві у квітні 2025 року становила 11,1°C. Це на 1,1°C вище за кліматичну норму, що дозволило місяцю увійти до двадцятки найтепліших за весь 145-річний період спостережень.

Про стало відомо з повідомлення пресслужби Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

“Найхолодніше було 11 квітня, коли мінімальна температура знизилась під ранок до -4,1°С, встановивши таким чином вперше за сім років рекорд по зниженню температури повітря для цієї дати. Найтепліше було 23 та 24 числа, коли максимальна температура підвищилась до +27,4°”, – йдеться у повідомленні.

Нагору