У Києві під МВС відбулася акція на підтримку полонених
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві у вівторок, 15 квітня, під будівлю Міністерства внутрішніх справ України вийшли люди. Вони проводять акцію “Волю Героям Маріуполя”.
Мітингарі вимагають збільшення кількості обмінів та повернення українських захисників, які роками перебувають у російському полоні.