У Києві під МВС відбулася акція на підтримку полонених

Акція, Війна, Влада 11:31, 15.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві у вівторок, 15 квітня, під будівлю Міністерства внутрішніх справ України вийшли люди. Вони проводять акцію “Волю Героям Маріуполя”.

Мітингарі вимагають збільшення кількості обмінів та повернення українських захисників, які роками перебувають у російському полоні.

 

Нагору