У столичній лікарні пацієнти поставили «на вуха» всіх лікарів і правоохоронців

Общество 12:18, 12.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

Неадеквата доставили в поліцію.

Інцидент стався у п’ятницю ввечері, 11 квітня. У Київській міській клінічній лікарні №8, що в Оболонському районі, двоє нетверезих пацієнтів поводилися агресивно, не реагували на зауваження медперсоналу і кидалися в бійку. Про це розповіли у Муніципальній охороні.

Щоб вгамувати чоловіків, медперсонал звернувся до охоронника, який перебував на чергуванні. Муніципал викликав на підмогу групу оперативного реагування, а представник лікарні — патрульних поліцейських і слідчо-оперативну групу Оболонського управління поліції.

Під час спілкування один із пацієнтів перепросив за свою поведінку та повернувся у палату, а інший на зауваження не реагував, розмахував кулаками та намагався спровокувати бійку з поліцейськими.

У результаті охоронник застосував до агресивного порушника перцевий балончик. Під час огляду речей пацієнта поліцейські знайшли у нього згорток з невідомою речовиною, який забрали на експертизу. Порушника прихопили з собою у відділ, де кваліфікують його дії.

Читайте також:

«У Києві пацієнт влаштував стрілянину в лікарні».

Нагору