На Київщині медики «швидкої» врятували жінку, яка народила дитину вдома

Общество 12:46, 11.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

У породіллі почалася кровотеча.

Справжнє диво сталося в селі Помоклі, що у Бориспільському районі. Жінка на 39 тижні вагітності народила дитину вдома. Про це розповіли у Київському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Бригада «швидкої» прибула на місце виклику, де виявила 29-річну пацієнтку, у якій почалися перейми. Жінка не перебувала на обліку в жіночій консультації, не проходила обстежень, але вагітність протікала без ускладнень. Попередні пологи у неї пройшли без ускладнень.

З мамою та немовлям усе гаразд

У присутності медиків жінка народила здорову дівчинку вагою понад 3 кілограми та зростом 51 сантиметр. Однак після народження дитини плацента не відійшла. Під час транспортування до бориспільського пологового будинку у жінки почалася кровотеча. Рахунок ішов на хвилини.

Завдяки оперативним діям медиків, зокрема, внутрішньовенній інфузійній терапії, стан жінки залишався стабільним як у дорозі, так і в приймальному відділенні. Матір із немовлям госпіталізували до пологового будинку для подальшого догляду та спостереження.

Читайте також:

«Столична бригада „швидкої“ прийняла пологи прямо у квартирі».

Нагору