На Київщині чоловік упав в яму та напоровся на штир

Общество 19:47, 31.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Рятувальники звільнили травмовану людину з пастки та передали медикам.

Надзвичайна подія сталася у неділю ввечері у Фастівському районі. Надзвичайникам надійшло повідомлення про те, що чоловік упав у яму, напоровся на штир і потребує допомоги. Про це розповіли у Головному управлінні ДСНС у Київській області.

На місце події оперативно прибули рятувальники з Фастова. Вони виявили потерпілого, затиснутого між шнеками (гвинтоподібними валами) промислової установки та негайно розпочали аварійно-рятувальні роботи.

За допомогою бензоріза надзвичайники звільнили чоловіка та передали медикам швидкої допомоги. Його госпіталізували до лікарні з травмою руки та відкритим переломом ноги.

Раніше рятувальники допомогли жительці Ірпеня, яка під час повітряної тривоги опинилася заблокованою на балконі квартири на шостому поверсі. Жінку випадково зачинила її дворічна донечка.

Нагору