Зробив зауваження щодо російської музики: у Києві побили військового

Суспільство 19:45, 30.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві група людей напала на військовослужбовця. Про це повідомили у поліції.

За її даними, інцидент стався вчора, 29 березня, ввечері в одному з дворів Голосіївського району.

“Між ветераном та компанією відпочиваючих громадян виник конфлікт, під час якого чоловіку нанесли тілесні ушкодження. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група управління поліції, яка встановила всіх учасників конфлікту”, – йдеться у повідомленні.

Інших деталей поліцейські поки не надають.

Видання УНН пише, що ветеран війни зробив зауваження відпочивальникам через російську музику. Він був не сам, а з дружиною.

За це зауваження на нього і напали. Є інформація про те, що травми в нього і у жінки важкі.

Джерело: 44.ua

Нагору