Українські оборонці ліквідували понад 1700 окупантів за добу

Общество 09:14, 29.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Також бійцям вдалося знищити низку ворожої техніки.

За добу 28 березня українським оборонцям вдалося ліквідувати ще понад 1740 окупантів.

А загальні втрати особового складу ворога з початку повномасштабного вторгнення досягли понад 914 230 осіб.

Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.

Крім цього захисникам вдалося знищити низку ворожої техніки, зокрема:

танків — 23 од,

бойових броньованих машин — 34 од,

артилерійських систем — 64 од,

РСЗВ — 1 од,

засоби ППО — 3 од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня — 164,

автомобільної техніки та автоцистерн — 118 од.

Днями на Харківщині ЗСУ відбили масштабний штурм росіян, знищивши колону техніки та 60 піхотинців. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».

Нагору