Мінус 1210 окупантів за добу: у Генштабі розповіли про втрати ворога

Общество 09:04, 22.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну загарбники недорахувались понад 900 тисяч військових.

За інформацією Генштабу ЗСУ, за минулу добу окупанти втратили понад 1200 солдатів і 552 одиниці озброєння та техніки, зокрема майже 260 БпЛА, 166 автомобілів, 20 артсистем та 9 танків.

Загальні бойові втрати окупантів з 24 лютого 2022 року по 25 лютого 2025-го склали:

  • особового складу ‒близько 902 010 (+1210) осіб,
  • танків — 10 403 (+9) од,
  • бойових броньованих машин — 21 609 (+20) од,
  • артилерійських систем — 24 944 (+96) од,
  • РСЗВ — 1327 (+3) од,
  • засоби ППО — 1111 (+0) од,
  • літаків — 370 (+0) од,
  • гелікоптерів — 331 (+0) од,
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня — 30 338 (+258),
  • крилаті ракети — 3121 (+0),
  • кораблі/катери — 28 (+0) од,
  • підводні човни — 1 (+0) од,
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 41 425 (+166) од,
  • спеціальна техніка — 3782 (+0).

Читайте також:

«На Донеччині оператори дронів ЗСУ підбили російську „мотолигу“ та знищили десант».

Нагору