19-річна киянка продавала наркотики у Telegram: що їй загрожує, – ФОТО

Кримінал 13:55, 19.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві 19-річна дівчина продавала наркотики у месенджері Telegram. Про це повідомила поліція.

Вона пропонувала покупцям канабіс та амфетамін.

Заборонені речовини знайшлись в її помешканні. Там же вона їх фасувала, щоб відправити поштою.

Дівчина відправляла наркотики поштоюДівчина відправляла наркотики поштоюДівчина відправляла наркотики поштою

“Під час обшуку орендованої нею квартири ми вилучили 2 кг канабісу, близько 500 г амфетаміну, засоби для пакування та фасування заборонених речовин, мобільні телефони та SIM-карти”, – йдеться у повідомленні поліції.

Дівчину повідомили про підозру за ч. 1 ст. 307 КК (зберігання та збут наркотиків). Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.

Нагадаємо, вчора у Києві затримали торговця психотропами.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте на нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Нагору