Захищав Україну до останнього подиху: у столиці попрощалися з поліцейським Антоном «Гомером» Пшеничним

Общество 10:01, 19.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 18 березня, на Байковому кладовищі поховали лейтенанта столичної поліції, справжнього Героя, патріота та вірного сина України Антона Пшеничного.

У цей день поліцейському Антону Пшеничному мало б виповнитися 31 рік. Однак, замість привітань лунають слова скорботи.

Прощання з Антоном Пшеничним. Фото: Національна поліціяПрощання з Антоном Пшеничним. Фото: Національна поліція

Антон був родом із Бердянська, що на Запоріжжі, та мав вищу педагогічну освіту. Службу в поліції він розпочав у 2022 році у поліцейському спецпідрозділі «Полтава».

До поліції Києва Антон перевівся минулого року та разом із побратимами захищав країну на Сході у складі стрілецького полку поліції особливого призначення ГУНП у м. Києві, де його знали за позивним Гомер, поділилися у столичній поліції.

Прощання з Антоном Пшеничним. Фото: Національна поліціяПрощання з Антоном Пшеничним. Фото: Національна поліціяПрощання з Антоном Пшеничним. Фото: Національна поліція

Антон Пшеничний загинув 13 березня під час виконання бойових задач у місті Торецьк.

18 березня на Байковому кладовищі столиці зібралися рідні, друзі, поліцейські Главку поліції Києва та військові бригади Національної гвардії України «Азов», аби провести в останню путь полеглого героя.

Смерть Антона Пшеничного — непоправна втрата як для рідних, колег, так і для всієї країни, адже він був справжнім Захисником Батьківщини.

Співчуття рідним та близьким загиблого героя. Вічна і світла пам’ять Захиснику України!

Як писав «Вечірній Київ», останні місяці лейтенант поліції Антон Пшеничний разом із побратимами виконував бойові завдання в районі Торецька. Вранці 13 березня їхні позиції накрила артилерія окупантів. Поліцейський отримав смертельне осколкове поранення голови.

Нагору