Дим було видно здалеку: на Оболоні горіла багатоповерхівка
Поділитися в
Копіювати посилання
Оболонський район: вогнеборці ліквідували пожежу в багатоповерхівці.
Як повідомила ДСНС Києва, сьогодні, 17 березня, надійшло повідомлення про пожежу на провулку Балтійському.
Вид з квартири, де сталось загоряння.
Горіла квартира на 14 поверсі багатоповерхівки. Завдяки наявності сучасної техніки, вогонб вдалось погасити доволі швидко.
Пожежу ліквідували на площі 35 кв. м. В ході гасіння рятувальники вивели на свіже повітря 4 особи.
Вогнеборець на місці пожежі.
Судячи з фото, котрі поширила ДСНС, рятувальники приїхали на місце загоряння у повному оснащенні.
Техніка допомогла швидко приборкати вогонь.
Жертв чи постраждалих немає. Причину виникнення пожежі встановлюватимуть правоохоронці.
Рятувальник після гасіння пожежі.
«Вечірній Київ» писав про те, що у області дві людини загинули у вихідні під час пожеж.