Станції наземної ділянки червоної лінії метрополітену відновили свою роботу
Общество 09:57, 15.03.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Поїзди курсують між станціями «Академмістечко» — «Лісова».
Метрополітен працює у звичайному режимі.
Про це повідомили в КМДА.
Там перепросили за незручності.
Нагадаємо, під час демонтажних робіт Дарницького шляхопроводу один із його елементів потрапив на колії метрополітену та частково пошкодив деякі її елементи.
Через це шість наземних станцій «червоної лінії» київського метрополітену були закриті на вхід для пасажирів. Поїзди тимчасово не курсували між станціями «Лісова» і «Дніпро».