Біля монумента добровольцям у Києві вшанували пам’ять загиблих героїв

Общество 15:35, 14.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

14 березня — День українського добровольця відзначають у столиці багатьма заходами.

День добровольця традиційно урочисто проводили біля бронзового монумента у Деснянському районі міста. Монумент встановлений у 2016 році, він став першим у Києві, присвяченим добровольцям.

Марина Хонда під час покладання квітів

«Вже багато років це місце пам’яті. Місце зустрічей. Місце, де згадуємо тих, хто свідомо і добровільно став на захист України. Дякуємо кожному, хто боронить нашу країну. Пам’ятаємо тих, хто віддав за неї життя. Слава Україні. Героям Слава!», — написала заступниця голови КМДА Марина Хонда у Фейсбук по завершенню церемонії пам’яті з покладанням квітів.

Також у День українського добровольця, який відзначають 14 березня, міський голова Києва Віталій Кличко вшанував захисників та захисниць, які стали на захист України від початку російської агресії. Родинам 29 загиблих воїнів-киян вручили відзнаки «Честь. Слава. Держава».

Нагору