Вишгород приймає дітей із Чорноморська

Общество 08:30, 13.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Такий обмін є частиною співпраці між громадами, які нещодавно уклали меморандум про партнерство.

14 дітей із Чорноморської громади Одещини прибули до Вишгородської громади на відпочинок у межах національного проєкту «Пліч-о-пліч». Візит передбачає спортивні змагання, екскурсії та різноманітні активності.

Про це пишуть в КОВА.

Зазначається, що 12 березня відбулися дружні матчі з гандболу між дитячими командами Чорноморська та Вишгорода. Гостей представляли юні спортсмени 2012-2013 та 2014-2015 років народження, а господарів — команди 2012 та 2014 років народження від Вишгородської МК ДЮСШ. В обох матчах перемогли команди з Чорноморська.

Окрім змагань, на дітей чекають екскурсії до Національного парку Межигір’я та музею гончарства, пробні уроки з великого тенісу та знайомство з молодіжним простором Вишгородської громади.

Читайте також: Пацієнтка київського Охматдиту встановила рекорд: 8-річна Маринка спустилася з гірськолижної траси

Нагору