В супермаркетах Києва неможливо розрахуватись карткою: що сталося

Суспільство 12:15, 9.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Кияни у соціальних мережах повідомляють про проблеми під час розрахунку карткою у супермаркетах.

Також з’явились свідчення про те, що у столиці не працюють банкомати.

Банки поки що нічого не коментували. Взагалі немає жодної офіційної інформації з цього приводу.

Користувачі припускають, що міг статись збій у банківській системі.

У ЗМІ, своєю чергою, повідомляють про масштабний збій в роботі Visa та Mastercard, що поширюється і на інші країни.

Ще не підписані на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”? Тоді долучайтесь, щоб бути вкурсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Джерело: 44.ua

Нагору