Торгувала свічками з психотропами: у Києві судитимуть чергову наркозбувачку, – ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві судитимуть 25-річну жінку за продаж наркотиків. Про це повідомила поліція.
Її затримали у лютому у Деснянському районі.
Під час обшуку у помешканні правоохоронці знайшли наркотики, а також парафінові свічки, вчередині яких були пакунки з психотропами, також ваги і фасувальні матеріали.
“Проведені експертизи показали, що вилучене – психотропні речовини: альфа-PVP, амфетамін, мефедрон та канабіс”, – зазначили у поліції.
Жінку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 КК (зберігання та збут наркотиків). Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Обвинувальний акт вже скерований до суду. Жінка під вартою (із правом внесення застави у сумі 200 тис. гривень).
Джерело: 44.ua