У Києві сталась ДТП за участю авто поліції. ВІДЕО

Общество 21:15, 27.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Автівка поліції в’їхала у машину, яка стояла попереду, а потім покинула місце ДТП.

Як повідомила Поліція Києва, за фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі службового авто призначено службове розслідування

«Поліцейського, який керував транспортним засобом, відсторонено від виконання службових обов’язків», — пишуть правоохоронці.

Крім того, відносно нього склали й адміністративний протокол за статтею — порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

Відео інциденту поширив у фейсбук «Київ оперативний».

На ньому видно, що авто поліції ударило позаду позашляховик, а потім поїхало з місця аварії.

Це відбулось на в’їзді у Київ з боку Борисполя.

Поліція повідомила, що триває розслідування ДТП.

Читайте також за темою:

В’їхав у автобус з пасажирами на повній швидкості: у Києві судитимуть водія».

Нагору