Через Молдову – і без мит: у Києві знайшли мережу аптек з російськими ліками
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві затримали двох громадян Азербайджану, які організували незаконне ввезення та збут російських ліків. Про це повідомила поліція.
В одній з мереж аптек столиці вони продавали антибіотики, протизапальні засоби, імуномодулятори, стимулятори розумової працездатності та інші популярні препарати.
Медикаменти доставлялися в Україну через Молдову рейсовими автобусами, без митного контролю.
“За попередніми розрахунками, фігуранти заплатили російським аптекам за їхні товари щонайменше 1,5 млн грн”, – зазначили у поліції.
Двох власників аптечної мережі повідомили про підозру за ч. 3 ст. 28 та ч. 4 ст. 111-1 КК (провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором). Фігурантам загрожує до пʼяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Крім того, їм скасували ліцензії на роздрібну та гуртову торгівлю ліками.
Джерело: 44.ua