Жартома «замінував» столичний ліцей: підлітка та його батьків притягнули до відповідальності
Поділитися в
Копіювати посилання
Батькам загрожує штраф.
Днями до правоохоронців надійшло повідомлення про закладену вибухівку в одному з навчальних закладів Дніпровського району.
Про це повідомили у поліції Києва.
Зі слів правоохоронців, адміністрація ліцею евакуювала учнів та вчителів, а співробітники поліції в цей час ретельно перевірили будівлю та прилеглу до неї територію.
Проте жодних небезпечних предметів виявлено не було.
Під час подальшої перевірки правоохоронці встановили, що хибний виклик здійснив 13-річний учень ліцею.
Він пояснив, що повідомив в поліцію про «замінування» заради розваги.
З «жартівником» ювенальні поліцейські провели профілактичну бесіду, а на батьків склали адміністративні матеріали.
Батькам загрожує штраф.
Цьогоріч затримали киянку, яка зателефонувала на 112 аби перевірити як швидко приїдуть на допомогу, їй загрожує штраф. Детальніше про це читайте у матеріалі «Вечірнього Києва».