Жінка скинула собаку з залізничного мосту + ФОТО

Кримінал, Тварини 11:56, 4.07.2024
 Поділитися

Поділитися в

Подія сталась у Яготині, та у жорстокому поводженні з твариною підозрюють 65-річну місцеву жительку.

Небайдужі свідки та волонтери підібрали пса та відвезли до ветеринарної лікарні для надання допомоги.

Слідчі Яготинського відділення поліції Київщини розпочали досудове розслідування за фактом жорстокого поводження з тваринами (ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України). Слідство триває.

Нагору