На ВДНГ відбудеться благодійний забіг «Біжу за тих, хто в берцях»

 Поділитися

Поділитися в

Для участі необхідно обрати комфортну дистанцію та задонатити.

7 липня в Урбан-Парку на ВДНГ у Києві влаштують забіг «Біжу за тих, хто в берцях 2.0» на підтримку Сил Оборони.

Люди в берцях — це наші захисники і захисниці, парамедики і парамедикині, лікарі і лікарки, — всі, хто наближає перемогу. Тож мета забігу — зібрати кошти для захисників, двох батальйонів піхоти 71-ої окремої єгерської бригади.

Для участі необхідно обрати комфортну дистанцію та задонатити від 600 гривень. Дорослі можуть пробігти 10 км, 5 км або 1 км, а діти змагатимуться на маршруті 420 м. Також можна бігти разом зі своїми улюбленцями: собаками, котами. Учасники з інших міст чи країни мають змогу доєднатися онлайн. Військові можуть взяти участь без сплати благодійного внеску.

«Організація масових спортивно-культурних заходів — це формат зустрічі офлайн та одночасно збір коштів на військо. Ми завжди створюємо умови для легкої та невимушеної соціалізації, нетворкінгу, партнерства та знайомству цивільних з військовими. Дуже часто ці зустрічі переходять в дружбу та взаємну допомогу», — Владислав Самойленко, директор БФ «Гуркіт».

Це другий забіг від благодійного фонду «Гуркіт» на підтримку ЗСУ. У минулорічному забігу взяли участь майже тисяча бігунів, ще учасники з 12 країн «бігли» онлайн. За підсумками забігу фонд разом з учасниками зібрали майже пів мільйона гривень, за які придбали два пікапи для 24 ОМБр ім. короля Данила.

Як долучитися: зареєструвавшись на забіг. Онлайн-реєстрація доступна до 4 липня 22:00.

Нагору