Пляжного сезону в Києві не буде, але «Плесо» хоче купити рятувальний човен за понад 3 мільйони гривень
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Комунальне підприємство «Плесо» готове витратити 3 мільйони 11 тисяч 300 гривень з бюджету за моторне судно ALBA 650.
Така інформація є на сайті публічних закупівель Prozorro.
Заявку на участь в торгах подала фірма «Альба боат». На сайті закупівель зазначено, що її пропозицію відхилено.
Комунальники мають намір використовувати судно як рятувальне, хоча офіційно цього року не відкриватимуть пляжний сезон.