На Оболонському острові незаконно зрубали 200 вікових дерев, – КЕКЦ

Екологія, Кримінал 12:22, 10.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Екологи виявили, що під час будівництва моста-хвилі на новій рекреаційні зоні вирубали вікові дерева, замість них висадили молоді саджанці. Також знищили понад 1000 кущів, луки та місця проживання птахів.

За оцінками екологів, збитки екосистемі становлять понад 1,5 мільйона гривень.

Нагору