Коли у Києві покращиться ситуація зі світлом — в YASNO назвали дату

Влада, ЖКГ 12:01, 7.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 червня 2024 року, в Києві діятимуть стабілізаційні графіки відключення світла, оскільки “Укренерго” збільшило ліміти електроенергії для столиці.

Про це повідомили у КМВА.

У п’ятницю лімітів має вистачити на 75% потреб столиці: 25% для лікарень, насосних станцій та інших важливих об’єктів та 20% — для дитсадків, шкіл, бізнесу та побутових споживачів.

Крім того, за даними YASNO, в ніч з 7 на 8 червня в Україні запустять додатковий блок на АЕС, який має покращити ситуацію в енергосистемі Києва та країни загалом.

Нагадаємо, що з 24 червня в Україні почне діяти постанова про справедливий розподіл лімітів електроенергії. Світло рівномірно вимикатимуть в усіх містах України.

Нагору