На Оболонському острові знищили популяцію червонокнижних квітів

Природа 09:59, 5.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на Оболонському острові біля мосту-хвилі знищили унікальну популяцію червонокнижних квітів, замість них посадили звичайну газонну траву.

Про це повідомили столичні екологи з організації КЕКЦ у Facebook.

На Оболонському острові знищили популяцію червонокнижних квітів: фото

Червонокнижні квіти, які раніше росли на Оболонському острові, фото: КЕКЦ

Екологи стверджують, що популяцію квітів знищили під час облаштування нової рекреаційної зони.

“Без жодних погоджень на острові Оболонський, який входить до регіонального ландшафтного парку “Дніпровські острови”, знищена бульдозерами одна з найбільших у місті популяція червонокнижних рослин —  півників сибірських”, — наголошують екозахисники.

Наразі представники КЕКЦ проводять на острові екологічний аудит та готують звернення до прокуратури.

Нагору