В Києві вперше в історії евакуювали автобус за порушення правил паркування

Дороги 13:44, 4.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

Столична Інспекція з паркування евакуювала автобус із залученням великого евакуатора.

«Ми першими в Україні здійснили тимчасове затримання автобуса (!), який порушував одразу три пункта КУпАП: стоянка на смузі громадського транспорту, велосмузі, а також менше 30 м від зупинки громадського транспорту», – написав у Facebook керівник Інспекції Сергій Дубенко.

Нагору