Поліцейські повідомили про підозру зухвалій порушниці, яка на столичних Теремках пограбувала двох жінок

Кримінал 09:17, 17.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Зловмисниця посеред вулиці штовхнула перехожу та вихопила у неї сумку. Надалі вона зайшла до ресторану та, коли одна з відвідувачок оплачувала рахунок, вихопила гроші та намагалась втекти, але її зупинили працівники закладу.

Слідчі Голосіівського управління поліціі затримали раніше не судиму 33-річну уродженку Івана-Франківщини, вилучили речові докази та повідомили їй про підозру за ч. 4 ст. 186 та ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 186  Кримінального кодексу України – грабіж та замах на грабіж, вчинений в умовах воєнного стану.

На час слідства жінка перебуватиме під вартою, їй загрожує до десяти років позбавлення волі.

Нагору