У київських приміських автобусах запустили цифрову оплату
Поділитися в
Копіювати посилання
Державний банк ПриватБанк і Visa запустили цифрову оплату в приміському транспорті Київської області, першим став маршрут «Київ-Боярка».
«ПриватБанк та Visa впровадили можливість безготівкової оплати у приміських маршрутних автобусах м. Києва та Київської області. Маршрут “Київ – Боярка” став першим, на якому за транспортні послуги тепер можна сплачувати електронно», – йдеться у повідомленні.
Технологічною основою оплати є інноваційне рішення від банку на основі технології Visa Tap to Phone. Таким чином повноцінним POS-терміналом може стати звичайний смартфон.
За словами директорки автотранспортного підприємства Олени Ругаль, це має зменшити «готівкове навантаження» на бізнес та роботу водіїв, а також дати пасажирам вибір способу оплати за проїзд.