Укрзалізниця вимкнула підсвітку найбільших залізничних вокзалів, щоб економити електроенергію
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
«Укрзалізниця» вимкнула підсвітку найбільших залізничних вокзалів України, щоб економити електроенергію, повідомляє перевізник.
Підсвітку фасадів та окремих зон вимикатимуть у пікові години на вокзалах Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова.
У разі необхідності на вокзалах запрацюють «пункти незламності», де будуть доступні альтернативні джерела живлення, додали в Укрзалізниці.