У Києві пройде перший Фестиваль адопції тварин з притулків
Поділитися в
Копіювати посилання
11-12 травня на ВДНГ пройде фестиваль адопції, де кияни зможуть стати петбатьками для тварин з притулків. Про це інформують організатори заходу «Перший Фестиваль адопції тварин з притулків у Києві».
На відповідний захід із різних притулків столиці привезуть безпритульних, евакуйованих з гарячих точок котів та собак для зустрічі з новими родинами.

«Всі тварини щеплені та готові їхати до дому. А на події, кожна влаштована тварина отримає подарунки від партнерів фестивалю, щоб перші дні життя в родині були ще комфортнішими», — наголошують організатори.
Забрати додому нового члена сім’ї можна 11-12 травня у 4 павільйоні ВДНГ з 13:00 до 19:00.