Уночі на Київщині успішно відпрацювала ППО

Армія, Війна 09:14, 23.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні уночі, 23 квітня, на Київщині успішно відпрацювала ППО по російських БпЛА.

Про це повідомляє у дописі голова КОВА Руслана Кравченка.

Тривога тривала майже три години.

Сили протиповітряної оборони працювала у декількох районах. Всі ворожі БпЛА знищені.

Влучань в житлову чи критичну інфраструктуру немає. Жертв та постраждалих немає.

Оперативні групи продовжують роботу з фіксації наслідків ворожої атаки.

Голова КОВА Руслан Кравченко написав:

Вкотре закликаю кожного жителя області бути обачними та відповідальними. Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги. Під час загрози перебувайте в укриттях. В жодному разі не знімайте та не фотографуйте роботу сил ППО та місця падіння збитих об’єктів.

Нагору