Посадовець сам собі нарахував премій на 145 тис. грн
Кримінал 10:54, 22.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Директор Терцентру соціального обслуговування Святошинського району Києва після призначення на посаду почав призначати собі премії – за виконання особливо важливих завдань та за особисту ініціативу у покращенні діяльності підрозділів центру. Загальна сума – 145 тис. грн.
35-річний підозрюваний обійняв посаду директора Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району Києва за результатами конкурсного відбору в лютому 2023 року.
Прокуратура вже зайнялась справою по зловживанню службовим становищем.