У Києві сталася пожежа у багатоповерхівці
Поділитися в
Копіювати посилання
Пізно ввечері в неділю, 21 квітня, у Дніпровському районі Києва сталося агоряння у висотному будинку. Жертв та постраждалих немає.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Києві.
Після прибуття на місце події було з’ясовано, що пожежа виникла на балконі верхнього поверху дев’ятиповерхової будівлі.
О 18:28 пожежа була обмежена, а о 18:33 повністю згашена на ділянці площею 2 квадратні метри.
У ліквідації пожежі взяли участь 15 пожежників та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки, які оперативно діяли на місці події.
Не було завдано шкоди життю чи здоров’ю людей, постраждалих чи жертв внаслідок пожежі немає.
Причину займання буде виявлено правоохоронними органами у рамках проведення розслідування.