У Києві сталася пожежа у багатоповерхівці

Пожежа 12:06, 22.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

Пізно ввечері в неділю, 21 квітня, у Дніпровському районі Києва сталося агоряння у висотному будинку. Жертв та постраждалих немає.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Києві.

Після прибуття на місце події було з’ясовано, що пожежа виникла на балконі верхнього поверху дев’ятиповерхової будівлі.

О 18:28 пожежа була обмежена, а о 18:33 повністю згашена на ділянці площею 2 квадратні метри.

У ліквідації пожежі взяли участь 15 пожежників та 4 одиниці пожежно-рятувальної техніки, які оперативно діяли на місці події.

Не було завдано шкоди життю чи здоров’ю людей, постраждалих чи жертв внаслідок пожежі немає.

Причину займання буде виявлено правоохоронними органами у рамках проведення розслідування.

Нагору