На Київщині розпочали сезон зариблень
Поділитися в
Копіювати посилання
У Київській області розпочато сезон зариблень. 9 квітня відбувся перший у цьому році захід із вселення водних біоресурсів. Про це повідомляє Київський рибоохоронний патруль.
Повідомляється, що у водосховище Малий Супій (Кирильське озеро) Яготинської міської ради Бориспільського району випустили 1500 кг дворічок товстолоба середньою наважкою 100 грамів. Контроль за процесом зариблення здійснювали працівники Управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у місті Києві та Київській області.
Зариблення здійснювалося коштом користувача спеціального товарного рибного господарства відповідно до науково-біологічного обґрунтування водойм.
«Щоб провести будь-яке вселення необхідно дотримуватися чітких правил, встановлених законодавством. Проведення робіт зі штучного розведення (відтворення), переселення та акліматизації водних біоресурсів регламентується Порядком штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання», — йдеться у повідомленні.