У Києві поліцейські допомогли хлопцю, у якого стався раптовий напад епілепсіїУ
Поліція 10:03, 9.04.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На лінію 112 надійшло повідомлення про неповнолітнього, якому стало зле на одній із зупинок громадського транспорту у Солом’янському районі.
Інспектори Анастасія Кучер та Павло Денежний швидко прибули на місце, де побачили хлопця, який перебував у безпорадному стані.
Правоохоронці поклали неповнолітнього у стабільне бокове положення та контролювали його стан до приїзду медиків.
Надалі патрульні передали хлопця лікарям та повідомили про подію його матір та інспекторів ювенальної поліції.